ماندگاری ایمپلنت دندان

ماندگاری ایمپلنت دندان

دلایل مختلفی منجر به از دست دادن دندان ها می شود . مواردی مختلفی از جمله از بین رفتن استخوان فک، ایجاد مشکل در زیبایی چهره، ایجاد مشکل در تکلم، خلل در زیبایی و … جزء عوارض از دست دادن دندان ها می باشد . ایمپلنت دندان یکی از بهترین روش ها برای جایگزینی دندان به شمار می آید .

ایمپلنت دندان

مشکلات بسیاری به دلیل از دست رفتن دندان ها ایجاد می شود . استفاده از ایمپلنت دندان می تواند باعث کاهش این عوارض شود . در مراحل ایمپلنت دندان یک قطعه فلز تیتانیوم داخل استخوان فک قرار می گیرد که وظیفه ریشه دندان را دارد . یک قطعه به عنوان تاج دندان بر روی آن قرار می گیرد و سپس در مرحله آن قالب گیری صورت گرفته تا روکش مورد نظر آماده شود .

ماندگاری ایمپلنت دندان

از مقاوم ترین روش های برای جایگزین شدن دندان های از دست رفته است . اگر به خوبی نکات ذکر شده توسط دندانپزشک خود را رعایت نمایید، تا سال های طولانی بدون هیچگونه مشکلی در دندان شما باقی می ماند .

توجه داشته باشید که مهارت و روش استفاده دندانپزشک شما در نتیجه این روش تاثیر بسیاری دارد .
راه های ارتباطی با دکتر سعید میرزایی بهترین دندانپزشک تهرانشماره تماس : ۰۹۱۲۹۲۶۲۱۹۲ – ۴۴۳۳۹۶۷۳

پیج اینستاگرام دکتر سعید میرزایی

چه کسانی از انجام ایمپلنت های دندان نتیجه مطلوب نمی گیرند ؟

کسانی که به دیابت و یا مشکلات قلبی مبتلا شوند باید با نظر پزشک اقدام به انجام این روش نمایند . کسانی که به طور مدام سیگار می کشند، نمی توانند از ایمپلنت دندان استفاده کنند .

کاندیدای ایمپلنت دندان

تقریبا تمام افرادی که مشکلات فوق را ندارند، می توانند از این روش استفاده کنند .

که چه مدت بعد از کشیدن دندان، می توان ایمپلنت گذاشت ؟

به شرایط دندان های هر فرد بستگی دارد، اما به طور کلی دو ماه بعد از کشیدن دندان می توان از ایمپلنت دندان استفاده نمود .

سن مناسب انجام ایمپلنت دندان

این روش درمان برای تمامی بزرگسالان قابل انجام می باشد . اما در افرادی مکه به هر دلیل در سن کم دندان های خود را از دست داده اند توصیه نمی شود .

نتیجه گیری

یکی از بهترین گزینه ها برای دندان هایی که به دلایل مختلف از دست رفته می باشد. این روش بعد از سن بلوغ برای تمامی افرادی که مشکل دیابت نداشته و یا سیگار نمی کشند و … مورد استفاده قرار می گیرد . یکی از ماندگار ترین روش ها برای جایگزینی دندان ها است .

سایر مقالات

 

لمینت دندان 

دندانپزشک خوب در غرب تهران

برچسب گذاری توسط , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 12 =