دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی :

تاثیر لبخند بر چهره بسیار می باشد به گونه ای که امروزه اکثر اشخاص خواستار لبخند زیبا در جمع دوستانه و اجتماعی خود هستند ، در برخی از اشخاص دندان های نامرتب یا زرد رنگ سبب می شود شخص در میان دوستان اعتماد به نفس کامل را نداشته باشد و یا از حضور در جمع اجتناب بورزد .

در گذشته این امکان وجود نداشت که شخص بتواند دندانهای خود را بازسازی کند اما امروزه خوشبختانه با روش های جدید دندانپزشکی می توان علاوه بر رفع مشکلات دندان زیبایی خاصی را ایجاد کرد .

دندانپزشکی زیبایی

برای زیباسازی دندانها تکنیک ها و روش های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، با تکنیک های پیشرفته ای که امروزه به کار گرفته می شود می توان قرینگی در ندانهای راست و چپ را ایجاد کرد هم چنان فاصله بین دندان ها ، تصیح کردن رابطه طولی و خطی دندان ها ، برطرف سازی زردی دندانها ، مرتب سازی دندانها و… را انجام داد .

 ارتودنسی :

برای از بین بردن فاصله بین دندانها و یا جفت کردن دندانها ارتودنسی بسیار موفق عمل کرده است ، در روش ارتودنسی هدف تغییر الگو و جهت رشد دو فک و تصحیح کردن موقیعت دندانها می باشد ، این روش به دو تکنیک متحرک و ثابت انجام می شود .

ارتودنسی ثابت :

در این روش دندانپزشک زیبایی  نیازی به خارج کردن دستگاه از دهان ندارد ، در این روش معمولا از براکت و سیم استفاده می شود ، از مزیت این روش می توان به اشغال شدن حجم کوچکی از دهان اشاره کرد .

ارتودنسی متحرک :

در این روش در هنگام درمان بیمار می تواند آنها را از دهانش خارج نماید .

پرکردن دندان به وسیله کامپوزیت :

دندانها بر اثر پوسیدگی و یا شکستگی خالی می شود ، برای پرکردن دندانهای توخالی می توان از کامپوزیت استفاده کرد و آنها را پر کرد .

پرکردن دندان را با دو رنگ سفید و نقره ای می توان پر کرد ، مراجعه کنندگان تمایل دارند که بیشتر دندانهایشان با رنگ سفید پر شود ، در برخی از موارد دکتر هومن عشقی با استفاده از روکش ترمیم دندانها را انجام می دهد .

لبخند هالیوودی :

زمانی که شخص لبخند زیبایی داشته باشد ، اعتماد به نفسش به طور قابل توجهی افزایش پیدا می کند ، یک لبخند زیبا زندگی شخص را نیز تحت تاثیر قرار می دهد و سبب موفق تر و شادتر شدن شخص می شود .

لبخند هالیوودی باعث می شود لبخند شخص بسیار زیبا جلوه کرده علت این امر تغییراتی است که در لثه ها و نحوه قرار گیری دندانها ایجاد می شود ، دکتر هومن عشقی با جدیدترین تکنیک های روز دنیا این لبخند را ایجاد می کنند .

لمینیت دندان 

 

برچسب گذاری توسط , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هشت =