دندانپزشک زیبایی خوب در تهران

جستجوی دندانپزشک زیبایی خوب در تهران برای ساکنین این شهر پرازدحام دغدغه ای مهم محسوب می شود. در دنیای پرازدحام امروز و تردد های سنگین شهری افراد تمایل دارند تا امور خود را در نزدیکی محل زندگی خود انجام دهند تا وقتشان در ترافیک های شهری هدر نرود.

آیا شما هم به دنبال دندانپزشک زیبایی خوب در تهران می باشید؟

مراجعه به دندانپزشکی بارها و بارها در زندگی هرکدام از ما اتفاق می افتد. این مراجعه می تواند به منظور یک معاینه ی ساده و یا انجام یک اقدام پیچیده مانند عصب کشی دندان و… باشد.

دکتر ندا هادی (جراح و دندانپزشک زیبایی در تهران)

دکتر ندا هادی (جراح و دندانپزشک زیبایی در تهران)

دکتر دندانپزشک خوب در شمال تهران

یکی از علت های مراجعه به دندانپزشکی در جامعه ی مدرن امروز، مبحث زیبایی می باشد. بله زیبایی!!! سفید کردن دندان و یا استفاده از روکش های زیبایی دندان تاثیر ویژه و غیر قابل انکاری در زیبایی و جذابیت چهره ی افراد و افزایش اعتماد به نفس در آن ها دارد.

تمام ما تمایل داریم که اقدامات دندانپزشکی خود را اعم از درمانی و یا زیبایی نزد دندانپزشک مجرب و حاذق انجام دهیم تا دچار مشکل و عوارض نامطلوب نشویم. این امر کاملا بدیهی است که انسان به سلامت خود و جلوگیری از عوارض نامطلوب اهمیت می دهد.

دکتر ندا هادی، دندانپزشک زیبایی در تهران می باشند. ایشان با استفاده از تجهیزات مدرن و روش های نوین عرصه ی دندانپزشکی آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد. راه های برقراری ارتباط با ایشان:

شماره های تماس: ۰۲۱۲۲۸۶۹۸۴۰  –  ۲۶۷۰۲۷۸۷

صفحه اینستاگرام

 

بهره مندی از بهترین امور دندانپزشکی

انتخاب دندانپزشک زیبایی خوب در تهران از جمله موارد مهمی می باشد که همواره باید به آن توجه داشت. معمولا دندانپزشک زیبایی خوب از مواد اولیه ی مرغوب و باکیفیت استفاده می نماید و در مطب دندانپزشکی خود دستگاه های مجهز و پیشرفته ای نیز دارد.

از این رو اکثر نیازهای بیمار در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت پاسخ داده می شود. به همین منظور با کمی تامل می توان به اهمیت انتخاب دندانپزشک پی برد. هرچه این انتخاب با ذهن باز و منطقی صورت پذیرد، بدیهی است رضایت بیمار از اقدامات انجام شده به مراتب بیشتر خواهد بود.

نکات مهم در دندانپزشکی

حفظ سلامت حفره ی دهانی دندانی مقوله ای بسیار مهم می باشد و از سنین کم باید مورد توجه قرار گیرد. انجام هرگونه درمان ناصحیح و ناشیانه منجر به ایجاد عوارض نامطلوب و حتی غیرقابل جبرانی برای بیمار خواهد شد.

به همین دلیل مراجعه به دندانپزشک زیبایی خوب در تهران سد محکم و مناسبی برای جلوگیری از آسیب ها و عوارض مذکور می باشد.

دندانپزشکی که از سطح دانش و مهارت تجربی بالایی برخوردار باشد، چه در زمینه ی درمان و چه در زمینه ی زیبایی بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت در اختیار بیمار قرار می دهد و از ایجاد عوارض نامطلوب جلوگیری بعمل می آورد.

ویژگی دندانپزشک زیبایی خوب در تهران

مطمئنا خود شما نیز تمایل دارید امور دندانپزشکی خود را در محیطی کاملا تمیز و استریل توسط دندانپزشکی قابل و با تجربه انجام دهید.

در واقع بهداشتی بودن محیط و تجهیزات دندانپزشکی عامل بسیار مهمی در جلوگیری از انتقال بیماری می باشد. بنابراین افراد در مراکز بهداشتی که از تجهیزات استریل استفاده می کنند، آرامش خاطر بیشتری دارند و بدیهی است که نتایج قابل قبول و رضایت بخشی را نیز کسب می نمایند.

از جمله موارد مهمی که در انتخاب دندانپزشکی باید مد نظر داشته باشید، عبارتند از:

استریل بودن تجهیزات مورد استفاده

همانطور که می دانید وسایل آلوده و غیراستریل منبع انتقال بسیاری از بیماری های عفونی و ویروسی می باشند!!! بنابراین استفاده از تجهیزات مدرن ضدعفونی کننده مانند اتوکلاو در دندانپزشکی امری مهم و ضروری می باشد.

  • شستشو و استریل کردن وسایل فلزی و خشک کردن آن ها یکی از راهکارهای موثر در تمیز نگه داشتن تجهیزات دندانپزشکی و جلوگیری از انتقال بیماری ها می باشد.

استفاده از پک های یک بار مصرف

هر بیمار در طول حضور خود در یونیت دندانپزشکی نیاز به یک سری امکانات یک بار مصرف دارد که در زمان اتمام کار، این وسایل نیز دور ریخته می شوند.

این لوازم عبارتند از:

سر ساکشن

دستکش یکبار مصرف دندانپزشک زیبایی

دستکش یکبار مصرف دستیار دندانپزشک

سینی و لوازم پلاستیکی یکبار مصرف

همچنین به خاطر داشته باشید، یونیت نیز بعد از اتمام کار بیمار، با مواد ضد عفونی کننده مانند الکل تمیز می شود.

 

برخورد مناسب کادر دندانپزشکی

برقراری ارتباط موثر و مناسب کادر دندانپزشکی با بیماران یکی از عوامل مهم و موثر در جذب و اطمینان خاطر مراجعین می باشد. به خاطر داشته باشید، صبوری در پاسخگویی و ارائه خدمات به مراجعین تاثیر بسیار مهمی در ایجاد اعتماد و کسب رضایت بیمار می باشد.

تجربه و دانش دندانپزشک

همانطور که در مطالب فوق بیان شد، تخصص و تبحر دندانپزشک در نتایج حاصل از اقدامات درمانی و زیبایی تاثیر مستقیم و مهمی دارد.

مطمئنا انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران، به شما این فرصت را می دهد تا در محیطی امن و دور از آسیب امور دندانپزشکی خود را با بالاترین کیفیت و رضایت مندی انجام دهید.

دسترسی مناسب به دندانپزشکی

رفت و آمد راحت تر و جلوگیری از اتلاف وقت امری مهم در مراجعه به مراکز درمانی و مطب های پزشکی می باشد. مطب دکتر ندا هادی واقع در منطقه ی کم ترافیک با دسترسی مناسب در محله ی پاسدارن می باشد تا از اتلاف وقت بیماران و مراجعین محترم کاسته شود.

هزینه مناسب دندانپزشکی

زندگی در دنیای پیشرفته ی امروز، هزینه های زیادی را متحمل افراد جامعه کرده است. شاید این ضرب المثل برای شما هم آشنا باشد که؛ به همان مقدار که پول بدهی، آش می خوری!!!

آیا واقعا این گونه است؟ شما فردی را دیده اید که متاسفانه با پرداخت هزینه ی بالا موفق به کسب نتیجه ی رضایت بخش و قابل قبول نبوده است؟؟

مسأله ی مهم در این زمینه؛ پرداخت هزینه ی معقول در قبال دریافت خدمات با کیفیت می باشد. زیرا مطمئنا هر فردی انتظار دارد تا هم راستا با مبلغ پرداختی، خدمات مناسب و با کیفیتی را دریافت نماید تا انتظاراتش از نحوه ی کار، برآورده شود.

نمونه لمینت دندان توسط دکتر ندا هادی

نمونه لمینت دندان توسط دکتر ندا هادی

خدمات زیبایی دکتر ندا هادی

اقدامات زیبایی دندانپزشکی مانند استفاده از روکش های زیبایی، محبوبیت زیادی بین افراد (در هر سن و با هر جنسیتی) پیدا کرده است. در این بخش قسمتی از خدمات زیبایی ارائه شده توسط دکتر ندا هادی، دندانپزشک زیبایی در پاسداران، به همراه نمونه کارهای مربوطه را در اختیار شما عزیزان می دهیم:

کامپوزیت ونیر

همانطور که در مقاله ی کامپوزیت دندان بیان شد، با استفاده از این روش زیبایی می توان دندان ها را در کمترین زمان ممکن، سفید و مرتب ساخت.

  • استفاده از انواع کامپوزیت های دندان، شایع ترین روش برای اصلاح طرح لبخند می باشد.

لمینت دندان

اگر مشتاق به آگاهی یافتن از ویژگی ها و مزایای حاصل از لمینت دندان می باشید، لازم است بدانید از روکش های لمینت در رنگ بندی متنوع و جنس های متفاوت، به منظور کسب رضایت بیمار و ایجاد زیبایی و جذابیت هرچه بیشتر دندان های او استفاده می شوند.

ایمپلنت دندان

گاهی افراد بنا به دلایل متفاوتی، دندان های خود را از دست می دهند. خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی و ابداع تجهیزات مدرن، امروزه کاشت ایمپلنت باعث حفظ سلامتی و زیبایی حفره ی دهانی-دندانی فرد می شود.

نمونه ایمپلنت فوری دندان توسط دکتر ندا هادی

نمونه ایمپلنت فوری دندان توسط دکتر ندا هادی

کلام آخر

با در نظر گرفتن موارد مهم فوق الذکر می توانید دندانپزشک خوب در تهران را انتخاب نمایید و با مراجعه به وی تمام امور دندانپزشکی خود را در اطمینان خاطر و دور از عوارض نامطلوب انجام دهید و از نتایج حاصل نهایت لذت را ببرید.

برچسب گذاری توسط , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 5 =